Pomaganie jest naszą pasją!!! Mamy ogromne doświadczenie w leczeniu uzależnień, bo jesteśmy najstarszym prywatnym Ośrodkiem w Polsce. Od 1996 roku leczymy uzależnienia i współuzależnienie. Od kilku lat zajmujemy się również psychoterapią.

Nie obiecujemy cudownego uzdrowiena, ale oferujemy bardzo solidny i sprawdzony program terapeutyczny, dzieki któremu tysiące naszych pacjentów wyszło z nałogu. Alkoholizm, narkomania, hazard, lekomania i współuzależnienie - na tym znamy się bardzo dobrze, bo prawie wszyscy w zespole jesteśmy uzbrojeni we własne doświadczenia wyniesione ze zwycięskiej walki z chorobą potężną i podstępną, jaką jest uzależnienie i współuzależnienie. Jesteśmy takim zespołem psychologów i psychoterapeutów o których się mówi - podwójni profesjonaliści.

Prowadzimy terapię uzależnień, terapię współuzależnienia, terapię DDA, udzielamy porad i konsultacji. Gwarantujemy całkowitą dyskrecję i anonimowość. Prowadzimy terapię w formie ambulatoryjnej (dochodzącej) w przychodni w centrum Warszawy i stacjonarnej dla uzależnionych, (z zakwaterowaniem) w naszym oddziale w Wesołej na obrzeżu Warszawy oraz weekendowe warsztaty dla osób po terapii, w naszym domu na Mazurach, w Nowej Wsi Ostródzkiej.


Współpracujemy z lekarzami, którzy oferują odtruwanie organizmu w domu pacjenta. Lekarze zajmują się ciałem, my umysłem, psychiką, emocjami, czyli tym wszystkim co powoduje, że człowiek sięga po alkohol, narkotyki, leki, czy oddaje się hazardowi, choć wie, że nie powinien tego robić.